Geriausi virtualios realybės akiniai 2020: kurie siūlo geriausią VR patirtį? (1 dalis)

Norėdami naudotis geriausia virtualios realybės (VR) patirtimi, turite įsigyti geriausius virtualios realybės akinius. Siūlome jums susipažinti su geriausiausiais iš geriausių. Tikimės, kad šis sąrašas pataikys į jūsų lūkesčių radarą ir išsirinksite tinkamiausius virtualios realybės akinius.

Nesvarbu, ar norite žiūrėti filmus, tyrinėti visatos kraštus naudodamiesi edukacinėmis programomis, o galbūt su draugais pasinerti į įtraukiančius žaidimus. O tokiose programose kaip „Altspace VR“ – viskas įmanoma.

Šiuo metu yra keturi pagrindiniai VR rinkos žaidėjai – „Oculus“, „PlayStation“, „HTC“ ir „Valve“, praėjusiais metais išleidusi savo pirmuosius virtualios realybės akinius „Valve Index“.

Taigi, daugiau nesigilindami, skaitykite apie geriausius VR akinius.

Geriausi VR akiniai: „Valve Index“

Tai naujos kartos VR akiniai,  kurių nekantriai laukė VR fanai: šis modelis turi ypač ryškų ekraną, gana gerai veikiantį net su senesniais GPU, platesnį matymo lauką, didesnį atnaujinimo dažnį ir valdiklius, kurie seka kiekvieno piršto judesius.

Ir vis dėlto, nors „Valve Index“ yra geriausi iki šiol VR akiniai, jie turi ir keletą erzinančių niuansų. Pavyzdžiui, kai kam gali iššūkių kelti VR akinių paruošimas, atnaujinimų diegimas gali sukelti ryšio problem. Bet jei pažvelgsite į šias problemas, tai tikrai geri VR akiniai. Aukštesnės skiriamosios gebos ekranas ir geresnis atnaujinimo dažnis leido mums jį naudoti ilgesnį laiką be diskomforto.

Taip, brangu, bet norintiems aukštesnės klasės, „Valve Index“ yra vienintelis būdas.

Geriausi autonominiai VR akiniai: „Oculus Quest“

Viskas viename – virtualios realybė visiems.

Jei namie turite galingą kompiuterį, tuomet nėra geresnio varianto nei “Valve Index”. Bet jei jūs nenorite būti supančiotas laidais ar išleisti krūva pinigų žaidimų kompiuteriui ir VR akiniams, tai tuomet „Oculus Quest“ yra puiki alternatyva.

Paprasčiau tariant, „Oculus Quest“ reiškia naują virtualios realybės amžių, kuriam nereikia išmaniojo telefono ar asmeninio kompiuterio, kad galėtumėte naudotis įstabia patirtimi.

Jis turi OLED ekrano skydelį, kurio skiriamoji geba yra 1440 x 1600 kiekvienai akiai, ir yra palaikomas „Snapdragon 835“ procesoriaus.

Skirtingai nuo kitų VR akinių, kuriems reikalinga papildoma įranga, išoriniai jutikliai ar ilgas nustatymo procesas, „Quest“ per kelias minutes galėsite lengvai naudoti. Dar geriau, jei jau turite „Oculus“ žaidimus savo bibliotekoje.

Tačiau „Oculus Quest“ nėra tobulas – be nedidelio šviesos nutekėjimo apačioje (ten, kur yra jūsų nosis), „Oculus“ sako, kad jūs galite tikėtis, kad Quest veiks 2–3 valandas po visiško įkrovimo, atsižvelgiant į tai, kaip jūs naudositės. Tai reiškia, kad turbūt turėsite įkrauti „Quest“ tarp sesijų – tai gali sukelti nepatogumų, jei pamiršite.

Nepaisant to, tiems, kurie nori savarankiško darbo, tai yra geriausias pasirinkimas mūsų sąraše.

 

Parengta pagal „techradar.com“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *