Pagaliau sulaukėme: Facebook pradėjo Oculus Go prekybą

Facebook vadovas Markas Zuckerbergas metinėje konferencijoje paskelbė apie virtualios realybės akinių „Oculus Go“ prekybos pradžią. Pirmieji savarankiškia veikiantys VR akiniai, kuriems nereikia nei kompiuterio, nei mobilaus telefono, turėtų padidinti susidomėjimą virtualia realybe. Oculus Go kaina JAV siekia 199 JAV dolerius, Didžiojoje Britanijoje 329 svarus.

Iš tiesų, Facebook pristatė du „Oculus Go“ modelius – 32 GB ir 64 GB atminties, kurių kainos atitinkamai siekia 200 ir 250 JAV dolerių.  „Oculus Go“ turi 2560 x 1440 LCD ekraną ir įmontuotus garsiakalbius, todėl nereikia ausinių. Jis taip pat naudoja senesnio modelio „Micro-USB“ prieigą, o ne USB-C prievadą.

Skelbiama, jog „Oculus Go“ turi daugiau nei 1000 prieinamų programų katalogą ir yra suderinamas su tomis pačiomis „Samsung Gear VR“ programomis. „Oculus Go“, priešingai nei tikėjomės, nepalaiko „Oculus Rift“ programų. Tačiau ji turi keletą naujų paslaugų, tokių kaip „Oculus“ televizija, „Oculus Rooms“ ir „Oculus“ vietos.

Pavyzdžiui, „Oculus Venues“ suteikia vartotojams galimybę stebėti koncertus, įvairius pasirodymų. „Oculus Rooms“ yra socialinė programa, kuria galite naudotis VR veiklai su draugais . „Oculus TV“ leis iki keturių žmonių žiūrėti tiesiogiai arba pagal užsakymą turinį iš partnerių, tokių kaip „Hulu“, „Showtime“ ir „ESPN“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *