Su virtualios realybės akiniais – į pabėgėlių stovyklą

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje penktadienį Vilniuje, prekybos centre „Panorama“ atidarė virtualios realybės parodą, kurioje pristatoma, kaip Europos sąjunga reaguoja į stichines nelaimes ir humanitarines krizes Europoje ir pasaulyje.

Virtualioje realybėje parodos lankytojai su „Samsung“ virtualios realybės akiniais galės nusikelti į humanitarinės pagalbos operacijų vietas. Virtualios realybės operatorių komanda sukūrė 360 laipsnių vaizdo filmą apie ES reagavimą į dabartines humanitarines krizes ir stichines nelaimes. Parodoje pateikiami trys virtualiosios realybės siužetai apie operacijas skirtingose pasaulio vietose.

Parodos lankytojai galės nusikelti į pabėgėlių stovyklą Koks Bazare Bangladeše ir daugiau sužinoti apie pabėgėlių gyvenimą bei ES finansuojamus pagalbos veiksmus. Per civilinės saugos specialistų pratybas parodos lankytojai patirs, kaip ugniagesiai iš skirtingų Europos šalių tobulina savo įgūdžius ir ruošiasi gesinti gaisrus.

Paroda veiks iki balandžio 15 d. prekybos centro darbo valandomis. Įėjimas nemokamas. Po to paroda keliaus į Bukareštą, Romą, Berlyną, Marselį ir Madridą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *