NT statytoja būsto kviečia apžiūrėti virtualioje realybėje

Nekilnojamojo turto bendrovė „Eika“ pirmoji Lietuvoje pristato virtualios realybės projektą, kuriuo kviečia galbūt būsimus būsto šeimininkus apžiūrėti virtualioje realybėje. Anot „Eikos“, neabejojama, kad netrukus VR naudojimas taps būtinąja būsto pasirinkimo dalimi.

Šiuo metu „Eika“ siūlo apžiūrėti penkis virtualius butus iš keturių plėtojamų NT projektų – du butus iš šiemet pradėto statyti Karaliaučiaus kvartalo Pilaitėje, ir po vieną iš projektų „Namų pynės“, „Bajorų alėjos“ ir Žalgirio gatvėje esančio „135“, teigiama „Eikos“ pranešime.

 

Virtuali realybė turės įtakos NT pasirinkimui

Robertas Dargis, „Eika“ valdybos pirmininkas, sako, jog virtualios realybės panaudojimas gali pagreitinti pirkėjo pasirinkimą – prieš įsigydamas jis pasitikrins, ar taip įsivaizduoja būsimus namus.

Pasak R. Dargio, virtuali realybė neabejotinai pakeis nekilnojamojo turto pasirinkimo procesą. Asmuo, užsidėjęs virtualios realybės akinius ir patekęs į virtualią erdvę, gali pasivaikščioti po itin tikroviškai sukurtus virtualius butų modelius, pajusti patalpų dydį, keisti interjero detales, sienoms bei grindims parinkti norimas spalvas. Unikalu tai, kad galima apžiūrėti butą dar nepradėtame statyti daugiabutyje.

Pasak R. Dargio, planuojamos nuoseklios investicijos į VR technologijos pritaikymo galimybes. Numatoma, kad kiekvienam naujam projektui bus sukurti virtualūs butų modeliai. Taip pat įrengtos specialios vietos, kuriose bus galima išbandyti EIKA VR paslaugą. Viena iš jų veiks įmonės biure.

Nuotraukos Mindaugo Mikulėno.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *