TOP 5: virtualios realybės akiniai iki 50 eurų

Ekspertų prognozės pildosi – virtuali realybė žaibiškai populiarėja. Kaip skelbėme šių metų pradžioje, 2016-ieji tapo virtualios realybės metai. Virtualios realybės akinius rinkai pristatė tokie stambūs IT žaidėjai, kaip Facebook (Oculus Rift akiniai), HTC (Vive akiniai), Sony (Sony PlayStation VR), Google (Daydream) ir t.t. Tačiau ne kiekvienas lietuvis savo kišenėse gali rasti laisvų kelių šimtų eurų, gal net ir keturis skaičius siekiančią sumą, kurią galėtų skirti virtualios realybės pramogoms. Na, žinoma, nebent kas nors iš skaitančiųjų šiandien nusipirko laimingąjį loterijos bilietą.

Taigi, laikas pirmajam Virtualirealybe.lt TOP.  Pradedame nuo TOP  5 virtualios realybės akinių iki 50 eurų. Manome, kad 50 eurų – ta suma, kurią investavus galima pasinerti į virtualios realybės pasaulį ir patirti fantastiškų nuotykių. Tiesa, atminkite, jog žemiau nurodyti virtualios realybės akinių modeliai veikia su išmaniuoju telefonu, tad į 50 eurų sumą telefono kainos neįskaičiavome.

Nr. 1 Bobo VR Z4 akiniai

Pirmas pasirinkimas – BoboVR Z4 virtualios realybės akiniai. Šio modelio kaina Lietuvoje siekia 50 eurų. Bobo VR Z4 turi itin didelį  matymo lauką (field of view),  siekiantį 120 laipsnių, be to, jame yra integruotos ausinės, galimybė reguliuoti garsą ir valdymo mygtukas.

Tai lengvas, paprastas naudoti. Akiniui puikiai tinka ir tiems, kurie nešioja akinius ar jų telefonai „apauti“ su apsauginiu dangteliu. Neabejotinai, tai kol kas geriausias pasirinkimas už 50 eurų.

Pirkti: 50 EUR

Nr. 2 FiiT VR 2S akiniai

FiiT VR 2S  – tai geriausias kainos ir kokybės santykis. Šie virtualios realybės akiniai turi gana padorų 102 laipsnių matymo lauką, yra labai lengvi, svarbiausia – jai labai lengva naudotis. FiiT VR 2S akinių lęšiai reguliuojami atskirai.

Pirkti: 39 EUR

Nr. 3 VR Shinecon akiniai

VR Shinecon virtualios realybės akiniai išsiskiria savo soldžiu dizainu. Iš tiesų, šie akiniai, regis, pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Kita vertus, susidaro įspūdis, jog šių akinių gamintojai didžiausią dėmesį  skyrė išorės grožiui ir pagailėjo investuoti į kokybiškesnius elementus, užtikrinančius geresnį virtualios realybės pojūtį. Šie akiniai tikrai tiks žiūrėti 3D filmus, tačiau virtualios realybės potyriai amo tikrai neatims.

Pirkti: 35 EUR

Nr. 4 VR BOX 2 akiniai

VR BOX 2 – tai vieni populiariausių virtualios realybės akiniai „iki 5o eurų segmente“. Iš tiesų, jei šie akinių išorė neatrodo tokia įspūdinga kaip laipteliu aukščiau esančiais VR Shinecon, pastarieji turi gerus duomenis ir virtualios realybės pasaulis tikrai atrodo įpūdingesnis. Be to, prie šių akinių pridedamas ir Bluetooth ryšiu valdomas pultelis, kuris suteiks didesnį komfortą virtualios realybės pasaulyje.

Pirkti: 30 EUR

Nr. 5 Xiaomi VR akiniai

Xiaomi virtualios realybės akiniai, kurių korpusas padengtas iš elastingos ir tvirtos medžiagos (Lykra). Xiaomi VR tinka 4-5,7 colių dydžio telefonų ekranams. Akiniai turi dvipusį užtrauktuką, kuriuo užtikrinamas telefono stabilumas.

Pirkti: 30 EUR

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *