Sony pristatė Playstation VR akinius

[banner id=“103″]

Japonijos elektronikos technologijų bendrovė „Sony“ pranešė, jog spalio mėnesį pradės prekiauti „PlayStation“ virtualios realybės akiniais. „Sony“ paskelbė, jog įrenginys kainuos 399 JAV dolerius. Teigiama, jog jis bus vienas pigiausių rinkoje.  Anksčiau jau skelbta, jog socialinio tinklo „Facebook“ vystomi Oculus Rift“ kainuos 599 JAV dolerių.

„Sony“ virtualios realybės akiniiai turės sąsają su žaidimų konsole „Playstation 4“. Kaip ir kitų akinių, šiuos taip pat bus paprasta naudoti:  ant galvos dedamas šalmas turės didelės raiškos ekraną ir judesio sekimo technologiją, kuri žaidimų fanatikams leis pasinerti į kompiuterinio žaidimo aplinką.

SONY NUOTRAUKOS:

„Playstation“ VR rinkoje taps vienu pigiausiu virtualios realybės įrenginiu, nes „Rift“ bus būtinas galingas kompiuteris, kurio kaina sieks daugiau nei 1 tūkst. JAV dolerių. Tuo tarpu „PlayStation“ mažmeninė kaina šiuo metu siekia apie 300 JAV dolerių. Už Playstation VR mažiau kainuojantys virtualios realybės akiniai bus tik „Samsung“ plėtojami „Gear VR“ . Tačiau šiek akiniai, veikiantys su „Samsung“ Galaxy“ telefonu bus mažiau galingi.

“PS4 vartotojų bazė – milžininiška. Parduota daugiau kiap 35 milijonai kompiuterių. Be to, jau kuriama daugiau kaip 100 žaidimų Playstation VR akiniams“, – teigė Dan’as Pages’as virtualios realybės ekspertas iš Bristolio.

Anot „Sony“, daugiau nei 230 ekspertų kuria žaidimus, tarp jų ir tokios žaidimų bendrovės kaip Ubisoft, 2K Games ir Electronic Arts.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *