Apple patyliukais ruošiasi žengti į virtualią realybę

Technologijų bendrovė Apple iki šiol plačiai nekomentavo savo planų, susijusių su virtualios realybės produktais. Tačiau aiškėja, jog ši milžinė patykomis kuria įrenginį, skirtą virtualiai realybei. Financial Times duomenimis, bendrovė sukūrė virtualios realybės ausinių prototipą.

apple

Teigiama, jog Apple turi virtualios realybės tyrimų padalinį, kuriame dirba pasamdyti ekspetai su įvairia patirtimi. Komandos ašį sudaro buvę Microsoft darbuotojai, kurie anksčiau dirbo prie virtualios realybės projekto HoloLens. Iš viso Apple jau subūrė 100 žmonių komandą.

Apple neseniai įsigijo startuolį Flyby Media, kuris plėtoja kompiuterinę vaizdo atpažinimo technologiją. Esą Flyby Media produktas seka mobiliuosius įrenginius ir atpažįsta tam tikras vietas. Praėjusią savaitę Apple pasamdė Virginia Tech profesorių Dougą Bowmaną, kuris specializuojasi virtualios realybės tyrimuose. Profesorius parašė disertaciją apie žmogaus sąveiką su virtualia aplinka, o jo tyrimų komanda laimėjo Microsoft dotaciją naudoti HoloLens prietaisą mokslinių tyrimų tikslais.

Kai kurie analitikai suabejojo, ar Apple nevėluoja jau į nuvažiuojantį traukinį, nes Facebook ir Google yra gerokai daugiau pažengusios šioje srityje. Kita vertus, kiti mano, kad Apple rinksis agresyvią taktiką ir investuos tam, kad būtų lygiavertė konkurentė virtualios realybės įrenginių rinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *