Google pasiūlė pasivaikščioti po Bakingamo rūmus ir patyrinėti Didįjį barjerinį rifą

JAV technologijų milžinė „Google“ plėtoja programėlę Expeditions Pioneer, kuri skirta Android telefonams. Jos pagalba moksleiviai gali pasinerti į virtualios realybės patirtį per Google Cardbord  akinius.

„Google“ mokytojams ir mokiniams jau pasiūlė patyrinėti: Londono Bakingamo rūmus ir Didįjį barjerinį rifą, esantį Australijos pakrantėje.

 

Bekingemo rūmai
Bekingemo rūmai

„Google“ pernai gegužę pristatė ekspedicijų programą. Iki šiol daugiau nei pusė milijono studentų sudalyvavo Expeditions Pioneer programos kelionėse. Google nemažai dėmesio skiria švietimo programoms, o jos sukurta „Cardboard“ platforma yra pigesnė nei analogiškos virtualios realybės platformos Oculus Rift, Samsung Gear ir HTC.

Google jau sukūrė ne vieną programėlę, kuri skirta jos plėtojamam Cardboard platformai. Bendrovė taip pat adaptavo YouTube specialiam Cardboard režimui. Taip pat sukurta Android kamera, kurios pagalba galima fiksuoti 360 laipsnių vaizdą ir trimačius panoraminius vaizdus.

Google Expeditions šiuo metu yra prieinama tik tam tikroms mokykloms ir pedagogams, kurie užregistravo programoje. Registracija rasite čia.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *